nowocześnie zaaranżowane biuro na wynajem Wrocław

Biuro do wynajmu Wrocław, powierzchnia 21,6 mkw.

Biuro na wynajem Wrocław wyróżnia się atrakcyjną ceną 648 zł/m-c, funkcjonalną powierzchnią 21,6 mkw., a także położeniem na wygodnym, I piętrze. Biuro do wynajęcia Wrocław mieści się w biurowcu, w prestiżowej okolicy (Siechnice). Rynek wtórny. Biuro do wynajmu Wrocław oferuje przyszłym najemcom doskonałe warunki pracy. Niezwykle korzystnie kształtuje się cena za metr kwadratowy, która wynosi 30 zł/mkw/m-c.

Biuro do wynajęcia o niewielkim acz funkcjonalnym metrażu dostępne od pierwszego września 2021. Prestiżowa lokalizacja w nowoczesnym biurowcu, na komercyjnym terenie z ochroną to kolejne jego niewątpliwe zalety. Duży parking z płatnymi miejscami postojowymi. Komfort użytkowania oferowanego do wynajmu biura Wrocław podnosi zainstalowana w nim klimatyzacja. WC znajduje się w częściach wspólnych.

Biuro do wynajęcia Wrocław w atrakcyjnej cenie, na którą składają się:
– czynsz najmu 30 zł/mkw. netto
– opłata eksploatacyjna 19,24 zł/mkw. netto
– energia – ryczałt 4 zł/mkw. netto
– ogrzewanie – ryczałt 4 zł/mkw. netto.

Informacje dotyczące biura do wynajmu Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oferowanego na wynajem biura Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15639)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Data publikacji: 29 listopada 2020
Print Friendly, PDF & Email