nowoczesne wnętrze biura do wynajęcia Wrocław

Biuro do wynajmu Wrocław, powierzchnia 247,3 m2

Biuro na wynajem Wrocław o powierzchni 247,3 m2 w konkurencyjnej cenie 15 580 zł/m-c. Uwagę przykuwa nie mniej atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 63 zł/mkw/m-c. Biuro do wynajęcia we Wrocławiu mieści się na V piętrze w budynku z rynku wtórnego, w atrakcyjnej lokalizacji (Stare Miasto). Biuro do wynajmu Wrocław gwarantuje swoim nowym najemcom najwyższy komfort pracy.

Biuro na wynajem Wrocław objęte popularnym programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Biuro do wynajęcia Wrocław poszczycić się może prestiżową lokalizacją blisko Rynku. Biuro do wynajmu Wrocław tworzą 2 pomieszczenia biurowe „open space” + pokój socjalny + wc + serwerownia + hol. Warto podkreślić, że oferowane na wynajem biuro Wrocław jest przestronne i jasne. Do długiej listy zalet biura do wynajęcia Wrocław warto dodać klimatyzację, instalację grzewczą, sieć komputerowo-telefoniczną. Nad bezpieczeństwem wszystkich najemców czuwa przeciwpożarowy i antywłamaniowy system alarmowy + system kontroli dostępu + ochrona + concierge + inteligentne systemy elektroniczne. Zmotoryzowani docenia podziemny parking (312 miejsc).

Biuro do wynajmu Wrocław perfekcyjnie nadaje się pod firmę informatyczną z możliwością przejęcia całego wyposażenia na warunkach do uzgodnieniach z poprzednim najemcą. Polecamy i zapraszamy na prezentację tego biura na wynajem Wrocław. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na wgn.pl. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące biura do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15783)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Data publikacji: 25 lutego 2023
Print Friendly, PDF & Email