ogromny hol w budynku, gdzie mieści się oferowane do wynajęcia biuro Wrocław

Biuro do wynajmu Wrocław, powierzchnia 28 m2

Biuro na wynajem Wrocław o powierzchni 28 m2 w konkurencyjnej cenie 1 400 zł/m-c. Uwagę przykuwa nie mniej atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 50 zł/mkw/m-c. Biuro do wynajęcia we Wrocławiu mieści się na IV piętrze w biurowcu z rynku pierwotnego, w atrakcyjnej lokalizacji (Stare Miasto). Biuro do wynajmu Wrocław gwarantuje swoim nowym najemcom najwyższy komfort pracy.

Biuro do wynajęcia Wrocław objęte jest słynnym programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Opłata przerzucona jest na stronę wynajmującą (właściciela). Biuro do wynajmu Wrocław zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoim zadbanym, nowoczesnym i wykończonym wnętrzem. Biuro na wynajem Wrocław znajduje się w nowoczesnym, eleganckim budynku z windą, w otoczeniu biur i lokali usługowych, w najbardziej prestiżowej części miasta, czyli na Starym Mieście, w ścisłym sąsiedztwie Rynku (deptak, niska zabudowa, hotel, bank, kancelarie). Miejsca parkingowe przy budynku. Polecamy i zapraszamy na prezentację tego Biura do wynajęcia Wrocław.

Informacje dotyczące Biura na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oferowanego do wynajmu Biura Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15431)

Kontakt:
e-mail: wroclaw@wgn.pl

Data publikacji: 1 grudnia 2021
Print Friendly, PDF & Email