wnętrze luksusowego biura do wynajęcia Wrocław

Biuro do wynajmu Wrocław, powierzchnia 45 mkw.

Biuro na wynajem Wrocław wyróżnia się atrakcyjną ceną 1 800 zł/m-c, funkcjonalną powierzchnią 45 mkw. a także położeniem na wygodnym, I piętrze. Biuro do wynajęcia Wrocław mieści się w biurowcu, w prestiżowej okolicy (Krzyki). Rynek wtórny. Biuro do wynajmu Wrocław Krzyki oferuje przyszłym najemcom doskonałe warunki pracy. Niezwykle korzystnie kształtuje się cena za metr kwadratowy, która wynosi 40,06 zł/mkw/m-c.

Biuro na wynajem Wrocław zakwalifikowane zostało do prestiżowego programu „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji”, co oznacza, że wynagrodzenie dla biura pokrywa właściciel nieruchomości. Biuro do wynajęcia Wrocław składa się z:
– 2 pomieszczeń biurowych
– pomieszczenia socjalnego
– łazienki
– przedpokoju.

Biuro do wynajmu Wrocław doskonale nadaje się np. pod kancelarię. Dla najemców oraz ich klientów przygotowany ogólnodostępny parking przy budynku. Biuro do wynajęcia Wrocław znajduje się w dobrze skomunikowanej z centrum miasta dzielnicy. W pierwszym miesiącu wynajmu biura Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Informacje dotyczące biura do wynajmu Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura na wynajem Wrocław, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15643)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Data publikacji: 24 stycznia 2021
Print Friendly, PDF & Email