komfortowa powierzchnia biura do wynajęcia Wrocław

Biuro do wynajmu Wrocław, powierzchnia 450 m2

Biuro na wynajem Wrocław o powierzchni 450 m2 w konkurencyjnej cenie 16 650 zł/m-c. Uwagę przykuwa nie mniej atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 37 zł/mkw/m-c. Budynek pochodzi z 2006 roku. Biuro do wynajęcia we Wrocławiu mieści się na II piętrze w biurowcu/kamienicy/budynku z rynku wtórnego, w atrakcyjnej lokalizacji (Stare Miasto). Biuro do wynajmu Wrocław gwarantuje swoim nowym najemcom najwyższy komfort pracy.

Biuro do wynajmu Wrocław w pierwszej kolejności zachwyca swoją prestiżową lokalizacją na Starym Mieście, w ścisłym centrum miasta. Biuro na wynajem Wrocław składa się z dużego „open space”, 5 pokoi biurowych oraz małego archiwum. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że do oferowanego do wynajęcia biura Wrocław przynależy aż 8 miejsc postojowych na wewnętrznym parkingu (w tym 3 miejsca w czynszu) oraz udział w częściach wspólnych (75 m2).

Biuro do wynajmu Wrocław w opcji z umeblowaniem bądź bez. Biuro na wynajem perfekcyjnie nadaje się do prowadzenia szkoleń, konferencji lub zróżnicowanej pracy biurowej. Najemcy mają zagwarantowany całodobowy dostęp do budynku. Biuro na wynajem Wrocław przystosowane dla osób niepełnosprawnych (podjazd). Komunikacja w budynku odbywa się schodami wewnętrznymi i windą uruchamianą przy pomocy kodów.

Biuro na wynajem Wrocław wyposażone w liczne udogodnienia biurowy, jak np. wentylacja (klimatyzacja) centralna, ilość punktów logistycznych – 2RJ45/8 m2, światłowód Dialog, TPSA, 3S, centralna serwerownia (możliwe rozwiązania lokalne), głowica telefoniczna Dialog, TPSA, 3S. Do tego mamy windę osobową i towarową, podwieszany sufit, żaluzje w oknach, całodobową ochronę, miejskie ogrzewanie, system kontroli dostępu (do uzgodnienia).

Biuro do wynajęcia Wrocław na czas nieokreślony z terminem wypowiedzenia sześć miesięcy lub na czas określony. Informacje dotyczące biura do wynajmu Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura na wynajem Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. (041-15694)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Data publikacji: 6 grudnia 2021
Print Friendly, PDF & Email