przestronne wnętrze biura do wynajęcia Wrocław

Biuro do wynajmu Wrocław, powierzchnia 50,7 m2

Biuro na wynajem Wrocław o powierzchni 50,7 m2 w konkurencyjnej cenie 1 420 zł/m-c. Uwagę przykuwa nie mniej atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 28 zł/mkw/m-c. Biuro do wynajęcia we Wrocławiu mieści się na III piętrze w nowoczesnym budynku biurowym (kamienica) z rynku wtórnego, w atrakcyjnej lokalizacji (Stare Miasto). Biuro do wynajmu Wrocław gwarantuje swoim nowym najemcom najwyższy komfort pracy.

Biuro do wynajęcia Wrocław zachwyca już od pierwszego przekroczenia progu swoim profesjonalnym wnętrzem. Do długiej listy zalet tego biura do wynajmu Wrocław koniecznie należy dodać elitarną lokalizację w ścisłym centrum, na Starym Mieście i nobilitujące sąsiedztwo prestiżowych firm. Biuro na wynajem Wrocław składa się z 2 pomieszczeń. Komfort pracy podnosi zainstalowana klimatyzacja. Atutem jest również recepcja w holu przy wejściu oraz dostęp do budynku dla najemców bez ograniczeń. Za bezpieczeństwo najemców biura do wynajęcia Wrocław odpowiada całodobowa ochrona. Do dyspozycji jest także sala konferencyjna na spotkania biznesowe na max 12 osób. Osoby zmotoryzowane docenią ogólnodostępny, 3-kondygnacyjny parking podziemny w przyległym budynku. Całkowity koszt najmu ok. 2 750 zł netto, tj. ok. 3 382,50 zł brutto.

Biuro do wynajęcia Wrocław objęte popularnym programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące biura do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura na wynajem Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15822)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Data publikacji: 7 września 2023
Print Friendly, PDF & Email