imponujące wnętrze biura do wynajęcia Wrocław

Biuro do wynajmu Wrocław, powierzchnia 52 m2

Biuro na wynajem Wrocław o powierzchni 52 m2 w konkurencyjnej cenie 3 484 zł/m-c. Uwagę przykuwa nie mniej atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 67 zł/mkw/m-c. Budynek pochodzi z 2013 roku. Biuro do wynajęcia we Wrocławiu mieści się na III piętrze w budynku z rynku wtórnego, w atrakcyjnej lokalizacji (Nadodrze). Biuro do wynajmu Wrocław gwarantuje swoim nowym najemcom najwyższy komfort pracy.

Biuro do wynajęcia Wrocław tylko za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Biuro do wynajmu Wrocław zachwyca swoim nowoczesnym wnętrzem oraz prestiżową lokalizacją w centrum miasta. Z okien rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na malowniczy Ogród Botaniczny. Biuro na wynajem Wrocław perfekcyjnie nadaje się także do prowadzenia innej działalności: administracyjnej, spedycyjnej, logistycznej, kancelarii prawnej, gabinetów psychologicznych etc.

Biuro do wynajęcia Wrocław jest klimatyzowane i posiada dźwiękoszczelne okna, co w znaczącym stopniu poprawia komfort pracy. Właściciel wyraża gotowość doposażenia wnętrza w meble biurowe (biurka, krzesła) pod konkretne potrzeby nowego najemcy. W częściach wspólnych znajdziemy kuchnię oraz toalety (damską i męską).

Biuro do wynajmu Wrocław zapewnia swoim najemcom całodobowy dostęp do budynku i lokalu. Gwarancją bezpieczeństwa jest tu monitoring. W budynku znajdziemy cztery szybkobieżne windy oraz recepcję. Na zmotoryzowanych czeka parking wokół budynku (możliwe wynajęcie miejsca postojowego w garażu podziemnym za dodatkową opłatą 300 zł/miesiąc netto).

Współpracując z WGN – działającym na terenie całej Polski – otrzymujesz pełną obsługę w zakresie formalno-prawnym. Skontaktuj się z nami a wesprzemy Cię w uzyskaniu atrakcyjnej cenie zakupu wybranej przez ciebie nieruchomości. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące oferowanego do wynajęcia biura Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają wyłącznie charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszelkie prawa zastrzeżone. Teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajmu Wrocław oraz inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Wrocław Sienkiewicza 34a – biura nieruchomości działającego na terenie Dolnego Śląska. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia są zabronione. (100-31)

Kontakt:
e-mail: wroclaw03@wgn.pl

Data publikacji: 18 kwietnia 2023
Print Friendly, PDF & Email