prestiżowe wnętrze biura do wynajęcia Wrocław Stare Miasto

Biuro do wynajmu Wrocław, powierzchnia 78 m2

Biuro na wynajem Wrocław o powierzchni 78 m2 w konkurencyjnej cenie 3 510 zł/m-c. Uwagę przykuwa nie mniej atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 45 zł/mkw/m-c. Budynek pochodzi z 2005 roku. Biuro do wynajęcia we Wrocławiu mieści się na I piętrze w budynku z rynku wtórnego, w atrakcyjnej lokalizacji (Stare Miasto). Biuro do wynajmu Wrocław gwarantuje swoim nowym najemcom najwyższy komfort pracy. Biuro na wynajem Wrocław Stare Miasto objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Biuro do wynajęcia Wrocław Stare Miasto wyposażone w wiele udogodnień, jak np. klimatyzacja, szybki Internet ze światłowodu, monitoring, ochrona, 3 miejsca postojowe (1 bezpłatne, 2 płatne), możliwość umeblowania pomieszczeń etc. Biuro do wynajmu Wrocław Stare Miasto tworzy jeden pokój (open space) z możliwością podziału na dwa + powierzchnia socjalna. Biuro na wynajem Wrocław Stare Miasto znakomicie nadaje się do prowadzenia szkoleń, konferencji lub pracy biurowej o zróżnicowanych możliwościach funkcjonalnych pomieszczeń. Właściciel zapewnia najemcom całodobowy dostęp do budynku.

Informacje dotyczące biura do wynajęcia Wrocław Stare Miasto zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajmu Wrocław Stare Miasto oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15594)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Data publikacji: 17 czerwca 2020
Print Friendly, PDF & Email