komfortowe wnętrze biura na wynajem Wrocław Siechnice

Biuro do wynajmu Wrocław Siechnice, powierzchnia 66,17 m2

Biuro na wynajem Wrocław o powierzchni 66,17 m2 w konkurencyjnej cenie 1 985 zł/m-c. Uwagę przykuwa nie mniej atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 30 zł/mkw/m-c. Biuro do wynajęcia we Wrocławiu mieści się na I piętrze w budynku z rynku wtórnego, w atrakcyjnej lokalizacji (Siechnice). Biuro do wynajmu Wrocław gwarantuje swoim nowym najemcom najwyższy komfort pracy.

Biuro na wynajem Wrocław Siechnice składa się z 3 pomieszczeń:
– pomieszczenie 1 o pow. 40,84 m2
– pomieszczenie 2 o pow. 18,18 m2
– pomieszczenie 3 o pow. 7,15 m2.

Poszczególne pomieszczenia z pełnym okablowaniem strukturalnym oraz klimatyzacją. Duża zaletą jest również prestiżowy budynek w nowoczesnej technologii, wszystkie pomieszczenia. W częściach wspólnych znajdują się toalety oraz pokój socjalny. Na zmotoryzowanych najemców czeka płatne miejsce parkingowe.

Szczegółowa cena za wynajem biura Wrocław to:
– 30 zł/m2 netto (czynsz najmu)
– 19,24 zł/m2 netto (opłata eksploatacyjna)
– 4 zł/m2 netto (energia, ryczałt)
– 4 zł/m2 netto (ogrzewanie, ryczałt).

Informacje dotyczące biura do wynajmu Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura na wynajem Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15587)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Data publikacji: 25 maja 2020
Print Friendly, PDF & Email