prestiżowe wnętrze biura do wynajęcia Wrocław Stare Miasto

Biuro do wynajmu Wrocław za 26 zł/mkw/m-c

Na wynajem biuro Wrocław Stare Miasto za cenę 1 316 zł/m-c + VAT + opłaty za media. Biuro do wynajmu we Wrocławiu znajduje się na drugim piętrze zabytkowej kamienicy.
Powierzchnia biura to 50,6 m2. Biuro do wynajęcia we Wrocławiu objęte zostało programem „Oferta bezpośrednia”, co oznacza, że wynagrodzenie dla biura nieruchomości płaci tylko właściciel, a nie najemca.

Biuro do wynajmu we Wrocławiu tworzą dwa pomieszczenia wykończone w bardzo wysokim standardzie. Dużym atutem są najlepszej jakości materiały wykończeniowe. Na uwagę zasługuje również sama kamienica, gdzie swoje siedziby mają prestiżowe firmy. Przyszli najemcy mają nieskrępowany dostęp do wszystkich instalacji biurowych. Właściciel zapewnia również całodobową ochronę a także dostęp do sali konferencyjnej przystosowanej do spotkań max.14 osób.

Duża zaletą biura do wynajmu we Wrocławiu jest również bliskość ogólnodostępnego, trzykondygnacyjnego parkingu podziemnego z opcją zakupu abonamentu. Dodatkowo do biura przynależy miejsce postojowe w cenie 270 zł + VAT. Wnętrze biura na wynajem we Wrocławiu świeżo odnowione i przygotowane do natychmiastowego wprowadzenia się nowych najemców. W pierwszym miesiącu wynajmu biura we Wrocławiu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Informacje dotyczące biura na wynajem we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajmu we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione.

Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15370)

Kontakt:
Leszek Michniak
e-mail: wgn@wgn.pl
Tel. +48 601 710 584

Data publikacji: 12 października 2018
Print Friendly, PDF & Email