Biuro na sprzedaż 164,70 m2 Wrocław Śródmieście

Biuro Wrocław. Lokal usługowy w atrakcyjnej części miasta. Usytuopwany w plombie z 1996 r. Jego potencjał pozwala na prowadzenie każdej działalności usługowej włącznie z biurową
z własną serwerownią, w tym prowadzenie telemarketingu i innych działalności. Lokal usytuowany jest w budynku wielorodzinnym, na podwyższonym parterze z niezależnym wejściem bezpośrednio z ulicy. Duże witryny (okna) zarówno od strony frontowej jak i od strony wewnętrznego podwórza. Standard lokalu bardzo dobry, podwieszane sufity, dobre doświetlenie punktowe, podłogi wysokiej jakości, serwerownia, klimatyzacja. Na atrakcyjność lokalu wpływa lokalizacja – sąsiedztwo Placu Bema, Rynku oraz szybka komunikacja z pozostałą częścią miasta. W okolicy wiele biur oraz innych lokali usługowo-handlowych.

Możliwy również wynajem. Atrakcyjna cena najmu ( 40 zł/m2 netto bez innych opłat administracyjnych jak zarządzanie, fundusz remontowy, podatek od nieruchomości) plus media (ogrzewanie i prąd). Do lokalu przynależą 2 miejsca postojowe. Istnieje możliwość zamontowania windy dla niepełnosprawnych.

Doskonały lokal na własne potrzeby firmy. Sprzedaż objęta podatkiem VAT. Cena ofertowa podana jako cena netto.

Sprzedaż bezpośrednia.Kupujący nie ponosi opłat dla biura.

Powierzchnia użytkowa: 164,70 m2
Powierzchnia całkowita: 164,70 m2
Dojazd: asfalt
Cena: 1.370.000 PLN

Agent: Lidia Dołhan
licencja: 375 Wrocław
Kontakt:
Tel.: 71 337 84 24
Tel. kom.: 665 165 995
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Nr oferty: SL010-2484

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

 

Data publikacji: 8 października 2014
Print Friendly, PDF & Email