Biuro na sprzedaż 199,63 m2 Wrocław Krzyki

Biuro we Wrocławiu na Krzykach. Do sprzedania udział w lokalu użytkowym zlokalizowanym w budynku biurowym, pięciokondygnacyjnym z przyziemiem użytkowym.
Budynek biurowy wybudowany w latach 70 -tych w technologi wielkopłytowej. Sąsiedztwo nieruchomości to zabudowa usługowa i wielorodzinna.

Budynek usytuowany najdłuższą osią do ulicy o bardzo dużym nasileniu ruchu kołowego, jest do główna ulica wyjazdowa w kierunku wschodnim. Przed budynkiem parking z nawierzchnią betonową.

Przedmiotowy lokal o pow. całkowitej 399,26 m2 znajduje się w przyziemiu budynku. Lokal składa się z 6 pomieszczeń biurowych, dwóch sanitariatów, pomieszczenia gospodarczego i korytarza. Wysokość pomieszczeń 2,45 m2. Drzwi wewnetrzne płytowe. Posadzki z gresów i rulonu pcv. Okna z pcv okratowane. Tynki gładkie wykończone gładziami gipsowymi i pomalowane farbami akrylowo-lateksowymi.Ściany w sanitariatach wyłożone glazurą.

Lokal wyposażony w instalację: elektryczną, telefoniczną, wentylacyjną grawitacyjną, wodociągową, kanalizacyjną, centralnego ogrzewania z kotłem gazowym dwufunkcyjnym, znajdujacym sie na parterze budynku, grzejniki żeliwne.
Lokal dostepny z klatki schodowej oraz bezpośrednio z podwórza za budynkiem.

Rok budowy: 1970
Cena: 997.950 PLN
Powierzchnia całkowita: 199,63 m2

Agent: Lidia Dołhan
licencja: 375 Wrocław
Kontakt:
Tel.: 71 337 84 24
Tel. kom.: 665 165 995
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Nr oferty: SL010-2376

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

 

Data publikacji: 23 września 2014
Print Friendly, PDF & Email