nowoczesne pomieszczenie w biurze na sprzedaż Wrocław

Biuro na sprzedaż Wrocław, powierzchnia 47 mkw.

Biuro do sprzedaży Wrocław o pow. 47 mkw. w konkurencyjnej cenie 470 000 zł. Uwagę przykuwa nie mniej znakomita cena za metr kwadratowy 10 066 zł/m2.Budynek pochodzi z 2010 roku. Biuro do sprzedaży we Wrocławiu znajduje się na I piętrze w budynku z rynku wtórnego, w znakomitej lokalizacji (Fabryczna). Biuro na sprzedaż Wrocław Fabryczna zapewnia swoim nowym najemcom wysoki komfort pracy.

Biuro do sprzedaży Wrocław tylko za pośrednictwem agentów WGN. Biuro na sprzedaż Wrocław znajduje się w niezwykle prestiżowej i atrakcyjnej biznesowo okolicy, przy jednej z głównych arterii miasta. Nobilitujące sąsiedztwo – kancelaria prawna i biura świadczące usługi. Na dojeżdżających di pracy samochodami czeka parking w podziemiu (30 tys. zł). Wewnętrzny dziedziniec zagospodarowany jest tu jako zielone patio. Nad bezpieczeństwem wszystkich osób czuwa całodobowa ochrona i monitoring. Z okien biura do sprzedaży Wrocław rozpościerają cię miłe dla oka widoki.

Lokal w dokumentacji jest oznaczony jako mieszkalny, jednak dokonano w urzędzie zgłoszenia o użytkowaniu lokalu w ramach prowadzonej działalności biurowej. Dokonano zgłoszenia do podatku od nieruchomości. Biuro do sprzedaży składa się z: przedpokoju + garderoby + łazienki + sypialni + pokoju + aneksu kuchennego. Komfort pracy podnosi rozprowadzona instalacja klimatyzacyjna. Lokal idealny do prowadzenia każdej, nieuciążliwej działalności.

Informacje dotyczące biura na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia, biura do sprzedaży Wrocław, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16208)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Data publikacji: 14 grudnia 2020
Print Friendly, PDF & Email