komfortowe wnętrze biura do sprzedaży Wrocław

Biuro na sprzedaż Wrocław, powierzchnia 64 m2

Biuro do sprzedaży we wrocławskiej dzielnicy Śródmieście położone na wysokim parterze w kamienicy z rynku wtórnego. Biuro na sprzedaż Wrocław zapewnia wyśmienite warunki do komfortowej i wydajnej pracy. Budynek został oddany do użytku w 1930 roku. Dużą zaletą oferowanego do sprzedaży biura Wrocław jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy wynosząca 9 359 zł/mkw. Biuro na sprzedaż Wrocław wyróżnia się także funkcjonalną powierzchnią 64 m2. Miesięczna cena wynajmu za całość wynosi 599 000 zł.

Biuro do sprzedaży Wrocław Śródmieście znakomicie nadaje się pod kancelarię albo siedzibę firmy. Biuro na sprzedaż Wrocław Śródmieście zakwalifikowane zostało do znanego i cenionego przez naszych klientów programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że całość wynagrodzenia biura nieruchomości pokrywa tylko sprzedający. Biuro do sprzedaży Wrocław Śródmieście mieści się w wyjątkowo prestiżowej lokalizacji.

Wnętrze oferowanego na sprzedaż biura Wrocław Śródmieście przeszło kapitalny remont z dbałością o każdy detal i wyposażono we wszystkie, niezbędne instalacje:
– telefoniczną
– komputerową
– internetową.

Do biura na sprzedaż Wrocław Śródmieście wchodzimy przez eleganckie wejście. Dalej znajdziemy:
– pomieszczenie biurowe z wykuszem
– pomieszczenie biurowe
– kuchnia
– łazienka
– poczekalnia/korytarz
– archiwum/serwerownia.

Biuro do sprzedaży Wrocław Śródmieście znajduje się w sąsiedztwie obiektu z całodobowym monitoringiem, co zapewnia bezpieczeństwo wszystkim pracującym. Na dojeżdżających do pracy samochodami czeka podwórze z miejscami do parkowania. Gorąco polecam i zapraszam na prezentację tego biura na sprzedaż Wrocław Śródmieście.

Informacje dotyczące biura do sprzedaży Wrocław Śródmieście zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura na sprzedaż Wrocław Śródmieście oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszystkie prawa zastrzeżone. (014-16145)

Kontakt:
e-mail: m.bobin@wgn.pl

Data publikacji: 21 lipca 2020
Print Friendly, PDF & Email