Biuro na wynajem 169,00 m2 Wrocław Stare Miasto

Biuro na Starym Mieście Wrocław. Do wynajmu lokal na parterze kamienicy. Elitarna lokalizacja, pomieszczenie o powierzchni 168 m2 z dużą witryną oraz wejściem od Placu Solnego.
Wynajem bezpośredni. Najemca nie ponosi opłaty z tytułu pośrednictwa.

Lokal na parterze to, wykonane w wysokim standardzie, pomieszczenie biurowo-usługowe o łącznej powierzchni 168 m2. W lokalu znajduje się z recepcja z poczekalnią dla Klientów, 3 pokoje do indywidualnej obsługi, 2 toalety, kuchnia, serwerownia oraz sala konferencyjna idealna do pracy dla ok. 15 osób.

Lokal idealnie nadaje się pod wszelkiego rodzaju działalność usługową, szczególnie usługi finansowe, gastronomiczne, fryzjersko-kosmetyczne lub wellness.
Pomieszczenia są klimatyzowane, ogrzewane przez grzejniki naścienne ukryte pod, specjalnie wykonanymi do tego celu, maskownicami wyposażonymi w siatki do emisji ciepła.

Powierzchnia wyposażona jest w instalację elektryczną, telekomunikacyjną oraz wysokiej jakości certyfikowaną instalację komputerową.

Powierzchnia posiada inteligentny system powiadamiania o zagrożeniu pożarowym. Na parterze oprócz zainstalowanych hydrantów rozmieszczone są czujki reagujące na dym oraz przyciski powiadamiające o pożarze. O zagrożeniu jest natychmiast powiadamiany administrator obiektu.

Dane techniczne:
Metraż: 168 m2;
Cena ofertowa najmu: 130 zł netto / m2;
Opłaty dodatkowe: opłata eksploatacyjna 11 zł netto/ m2 ( opłaty obejmują:energia cieplna, zużycie wody ciepłej i zimnej, usługi porządkowe części wspólnych, ochrona budynku),

Dodatkowo płatna wg. zużycia: energia elektryczna.

Powierzchnia całkowita: 169,00 m2
Dojazd: asfalt
Cena: 21.970 PLN

Agent: Lidia Dołhan
licencja: 375 Wrocław
Kontakt:
Tel.: 71 337 84 24
Tel. kom.: 665 165 995
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Nr oferty: WL041-14051

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Data publikacji: 17 września 2014
Print Friendly, PDF & Email