Biuro na wynajem 270,00 m2 Wrocław Śródmieście

Biuro w centrum Wrocławia. Do wynajęcia I piętro budynku biurowego klasy B na Śródmieściu (Kleczków).
Budynek usytuowany jest na działce o powierzchni 0,2930 ha.
Powierzchnia biurowa, tego trzykondygnacyjnego budynku wynosi 720,58 m2, natomiast powierzchnia użytkowa to 1380,64 m2.
Do wynajęcia pozostała powierzchnia zajmująca obszar pierwszego piętra, tj. 270 m2.Obiekt jest całkowicie podpiwniczony, wybudowany w 2001 roku. Całkowicie ogrodzony i chroniony. Sąsiaduje z bardzo atrakcyjną dzielnicą handlowo-usługową Wrocławia oraz innymi prężnie funkcjonującymi korporacjami.

Główne wejście do budynku usytuowane jest po stronie wschodniej, przystosowane pod osoby niepełnosprawne. Budynek posiada instalacje elektryczną, wodociągową, kanalizacyjną, internetową, domofonową, gazową, co, klimatyzację, system ochrony dostępu i system alarmowy i przeciwpożarowy. Centralne ogrzewanie w biurowcu zasilane jest z własnej kotłowni z osobnym wejściem.

W budynku na każdym piętrze znajdują się biura:

1 PIĘTRO -(ilość 12)

Każde pomieszczenie biurowe wyposażone jest w media, na podłodze znajduje się wykładzina. W większych pomieszczeniach znajdują się witryny okienne oraz klimatyzacja.
W budynku na każdym piętrze znajdują się WC dla kobiet i mężczyzn w ilości 2 pomieszczeń na każdym piętrze dodatkowe na parterze dla osób niepełnosprawnych.

W budynku na każdym piętrze znajdują się pomieszczenia gospodarcze (w ilości 2 na każdym poziomie), oraz w pełni wyposażone pomieszczenia socjalne (w ilości po jednym na każdym piętrze 1 dodatkowe przy Sali konferencyjnej na 1 piętrze).
Na parterze znajduje się rozległy hol połączony z korytarzem oraz recepcja.

Na 1 i 2 piętrze korytarz połączony jest z holem, z którego można wyjść na balkon.
Do budynku wejść można przez wiatrołap, gdzie znajduje się system domofonowy oraz system kontroli dostępu. System ten znajduje się również na 1 piętrze, gdzie z holu na korytarz mogą wejść tylko osoby posiadające specjalną kartę dostępu.

Powierzchnia użytkowa: 1.380,00 m2
Powierzchnia całkowita:270,00 m2
Rok budowy: 2001
Cena: 9.450 PLN

Agent: Katarzyna Pawłowska
licencja: 375 Wrocław
Kontakt:
Tel.: 71 337 84 01
Tel. kom.: 665 313 096
e-mail: kasia.pawlowska@wgn.pl

Nr oferty:  WL041-14479

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

 

Data publikacji: 2 września 2014
Print Friendly, PDF & Email