wnętrze biura na wynajem Wrocław Fabryczna

Biuro na wynajem Wrocław, powierzchnia 1 229 m2

Biuro do wynajęcia we wrocławskiej dzielnicy Fabryczna położone na VIII piętrze w biurowcu z rynku pierwotnego. Biuro do wynajmu Wrocław zapewnia wyśmienite warunki do komfortowej i wydajnej pracy. Budynek został oddany do użytku w 2019 roku. Dużą zaletą oferowanego na wynajem biura Wrocław jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy wynosząca 60 zł/mkw/m-c. Biuro do wynajęcia Wrocław wyróżnia się także funkcjonalną powierzchnią 1 229 m2. Miesięczna cena wynajmu za całość wynosi 73 740 zł/m-c.

Biuro na wynajem Wrocław Fabryczna znajduje się w niezwykle prestiżowym drapaczu chmur klasy A+.  Biuro do wynajęcia Wrocław składa się z ogromnej powierzchni 1535 mkw. do indywidualnej aranżacji (standard deweloperski). Z okien rozpościerają się imponujące widoki na panoramę miasta. Dla zmotoryzowanych najemców przygotowano aż 3 kondygnacje z parkingami. Właściciel dopuszcza możliwość wykończenia biura do wynajmu Wrocław „pod klucz” (dostępny katalog aranżacyjny oraz katalog próbek materiałowych).

Prestiżowy budynek, w którym mieści się oferowane na wynajem biuro Wrocław Fabryczna, tworzą dwie bryły:
– 3-kondygnacyjna, niższa, w formie prostopadłościanu
– 15-kondygnacyjna, wyższa, rzucie trójkąta.

Komfort pracy i przestrzeń do regeneracji sił najemców zostały ciekawie zaaranżowane poprzez zielony taras dostępny bezpośrednio z powierzchni biurowej oraz obecność licznych usług zlokalizowanych dookoła biurowca oraz w samym budynku, w tym kantyny i przedszkola. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazdy zarówno do obu autostrad (A4 i A8), jak i lotniska. Warto podkreślić, że budynek został uhonorowany certyfikatem BREEAM – poziom „Very Good”.

Biura do wynajęcia Wrocław Fabryczna w tym budynku to także:
Parter – pow. usługowa – 506 m2
Piętro 4 – pow. biurowa 1047 m2
Piętro 6 – pow. biurowa 637 m2
Piętro 7 – pow. biurowa 435 m2
Piętro 8 – pow. biurowa 1229 m2
Piętro 11 – pow. biurowa 1535 m2
Piętro 12 – pow. biurowa 1535 m2
Piętro 13 – pow. biurowa 1535 m2
Piętro 14 – pow. biurowa 1535 m2

W skład ceny najmu tego biura do wynajmu Wrocław wchodzą:
– czynsz najmu – 13,50 EUR/m2/m-c
– opłaty administracyjne 15,20 PLN/m2/m-c
– czynsz za miejsce parkingowe: 75 EUR/miejsce/m-c.

Biuro na wynajem Wrocław Fabryczna na okres co najmniej pięciu lat. Zapraszam do kontaktu. Biuro do wynajęcia objęte słynnym programem „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona wynajmująca (właściciel). Informacje dotyczące biura na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15583)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Data publikacji: 19 maja 2020
Print Friendly, PDF & Email