nowoczesne wnętrze biura do wynajmu Wrocław

Biuro na wynajem Wrocław, powierzchnia 110,13 m2

Biuro do wynajęcia we wrocławskiej dzielnicy Stare Miasto położone na VI piętrze w Biurowcu /budynku z rynku wtórnego. Biuro do wynajmu Wrocław Stare Miasto zapewnia wyśmienite warunki do komfortowej i wydajnej pracy. Dużą zaletą oferowanego na wynajem biura Wrocław Stare Miasto jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy wynosząca 56 zł/mkw/m-c. Biuro do wynajęcia Wrocław Stare Miasto wyróżnia się także funkcjonalną powierzchnią 110,13 m2 (181,42 m2). Miesięczna cena wynajmu za całość wynosi 6 195 zł/m-c.

Biuro do wynajęcia Wrocław Stare Miasto objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Biuro do wynajmu Wrocław Stare Miasto zachwyca swoją nobilitującą lokalizacją w samym centrum Wrocławia, tuż przy Rynku, przy ruchliwym ciągu pieszym, wzdłuż którego znajdują się banki, instytucje finansowe, lokale gastronomiczne etc.

Biuro na wynajem Wrocław Stare Miasto składa się z następujących pomieszczeń:
– 5 pokoi
– aneks kuchenny
– 2 wc
– recepcja
– pomieszczenie gospodarcze.

Biuro do wynajęcia Wrocław Stare Miasto wyposażone jest w kompletną infrastrukturę Biurową, tj. klimatyzację, sieć telefoniczną, sieć komputerową, systemy alarmowe, systemy przeciwpożarowe i antywłamaniowe, instalację grzewczą itp. Budynek posiada windę i system ograniczenia dostępu. Biuro do wynajmu Wrocław Stare Miasto nadaje się niemal pod każdą działalność Biurową, kancelarię prawną itd. Polecam i zapraszam na prezentację tego biura na wynajem Wrocław Stare Miasto.

Informacje dotyczące biura do wynajęcia Wrocław Stare Miasto zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajmu Wrocław Stare Miasto oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15670)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Data publikacji: 2 czerwca 2021
Print Friendly, PDF & Email