wejście do komfortowego biura n wynajem Wrocław

Biuro na wynajem Wrocław, powierzchnia 120 m2

Biuro do wynajęcia we wrocławskiej dzielnicy Stare Miasto położone na IV piętrze w budynku z rynku wtórnego. Biuro do wynajmu Wrocław Stare Miasto zapewnia wyśmienite warunki do komfortowej i wydajnej pracy. Dużą zaletą oferowanego na wynajem biura Wrocław Stare Miasto jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy wynosząca 35 zł/mkw/m-c. Biuro do wynajęcia Wrocław Stare Miasto wyróżnia się także funkcjonalną powierzchnią 120 m2. Miesięczna cena wynajmu za całość wynosi 4 200 zł/m-c.

Biuro do wynajęcia Wrocław Stare Miasto zakwalifikowane zostało do znanego programu „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji”, dzięki czemu wynagrodzenie z tytułu opłat pośrednictwa pokrywa właściciel. Biuro do wynajmu Wrocław Stare Miasto składa się z 3 pomieszczeń o powierzchniach:
– pomieszczenie nr 1 –27,49 m2
– pomieszczenie nr 2 – 35,64 m2
– pomieszczenie nr 3 – 46,65 m2.
Toalety dostępne w częściach wspólnych.

Prestiżowa lokalizacja w ścisłym centrum, na Starym Mieście to kolejna z zalet tego biura na wynajem Wrocław Stare Miasto. Polecam i zapraszam na prezentację tego biura do wynajęcia Wrocław Stare Miasto.

Informacje dotyczące biura na wynajem Wrocław Stare Miasto zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura o wynajmu Wrocław Stare Miasto oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15521)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Data publikacji: 24 sierpnia 2020
Print Friendly, PDF & Email