hol prowadzący do biura do wynajęcia Wrocław

Biuro na wynajem Wrocław, powierzchnia 144, 94 mkw.

Biuro do wynajęcia Wrocław o pow. 144, 94 mkw. w konkurencyjnej cenie 4 348 zł/m-c. Uwagę przykuwa nie mniej znakomita cena za metr kwadratowy wynosząca 30 zł/mkw/m-c. Biuro do wynajmu we Wrocławiu znajduje się na I piętrze w biurowcu z rynku wtórnego, w znakomitej lokalizacji (Siechnice). Biuro na wynajem Wrocław zapewnia swoim nowym najemcom wysoki komfort pracy.

Biuro do wynajęcia Wrocław gwarantuje również swoim najemcom najwyższy stopnień bezpieczeństwa (system kodowanego wejścia + chroniony teren). Biuro do wynajmu Wrocław składa się z następujących pomieszczeń:
– biuro nr 1 o pow. 42, 56 m2
– biuro nr 2 o pow. 51, 85 m2
– biuro nr 3 o pow. 34, 45 m2
– aneks wejściowy z częścią socjalna o pow. 15, 08 m2.
Całkowita powierzchnia dostępna od 1.09.2021 r. to ok. 480 m2.

Biuro na wynajem Wrocław posiada wszystkie niezbędne, biurowe okablowanie strukturalne, klimatyzację oraz wiele nowoczesnych technologii. W częściach wspólnych znajdziemy toalety. Na zmotoryzowanych czekają liczne miejsca parkingowe (płatne). Składowe ceny za wynajem tego biura do wynajęcia to: czynsz najmu 30 zł/mkw. netto + opłata eksploatacyjna 19, 24 zł/mkw. netto + energia – ryczałt 4 zł/mkw. netto + ogrzewanie – ryczałt 4 zł/mkw. netto.

Informacje dotyczące biura do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oferowanego do wynajmu biura Wrocław, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15636)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Data publikacji: 5 grudnia 2020
Print Friendly, PDF & Email