komfortowa przestrzeń do pracy w biurze do wynajmu Wrocław

Biuro na wynajem Wrocław, powierzchnia 165,71 m2

Biuro do wynajęcia we wrocławskiej dzielnicy Fabryczna położone na I piętrze w budynku z rynku wtórnego. Biuro do wynajmu Wrocław zapewnia wyśmienite warunki do komfortowej i wydajnej pracy. Budynek został oddany do użytku w 2000 roku. Dużą zaletą oferowanego na wynajem biura Wrocław jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy wynosząca 24 zł/mkw/m-c. Biuro do wynajęcia Wrocław wyróżnia się także funkcjonalną powierzchnią 165,71 m2. Miesięczna cena wynajmu za całość wynosi 4 000 zł/m-c.

Biuro do wynajmu Wrocław poszczycić się może znakomitą lokalizacją w budynku o charakterze usługowo-mieszkalnym, w prestiżowej, biznesowej dzielnicy. Biuro na wynajem Wrocław posiada samodzielne wejście od strony ulicy. Do długiej listy zalet tego biura do wynajęcia Wrocław należy zaliczyć również funkcjonalny rozkład pomieszczeń obejmujący:
– 5 pokoi;
– aneks kuchenny;
– pomieszczenie gospodarcze;
– łazienka.
Na zmotoryzowanych czekają liczne miejsca do parkowania przed budynkiem.

W pierwszym miesiącu wynajmu biura Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości trzymiesięcznej kwoty wynajmu. Biuro do wynajmu Wrocław na preferowany okres kilu lat. Polecam i zapraszamy na prezentację tego biura na wynajem Wrocław. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na wgn.pl.

WGN Nieruchomości to największa sieć biur nieruchomości w Polsce, posiadająca swoje przedstawicielstwa w innych krajach. Obecnie skupia ponad 100 biur na terenie całego kraju. Jesteśmy na rynku już 31 lat. Przeprowadziliśmy ponad 225 000 transakcji. Naszych klientów obsługuje ponad 650 agentów nieruchomości. Specjalizujemy w się w obsłudze rynku nieruchomości premium oraz komercyjnym.

Informacje dotyczące biura do wynajmu Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura na wynajem Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15769)

Kontakt:
e-mail: m.joks@wgn.pl

Data publikacji: 22 lutego 2023
Print Friendly, PDF & Email