komfortowe wnętrze biura do wynajęcia Wrocław

Biuro na wynajem Wrocław, powierzchnia 180 m2

Biuro do wynajęcia we wrocławskiej dzielnicy Stare Miasto położone na II piętrze w biurowcu/kamienicy/budynku z rynku wtórnego. Biuro do wynajmu Wrocław zapewnia wyśmienite warunki do komfortowej i wydajnej pracy. Budynek został oddany do użytku w 2006 roku. Dużą zaletą oferowanego na wynajem biura Wrocław jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy wynosząca 37 zł/mkw/m-c. Biuro do wynajęcia Wrocław wyróżnia się także funkcjonalną powierzchnią 180 m2. Miesięczna cena wynajmu za całość wynosi 6 660 zł/m-c.

Biuro do wynajmu Wrocław tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: open space + 5 gabinetów + archiwum/magazyn + udział w częściach wspólnych + 3 pokoje. Dla zmotoryzowanych przewidziano 4 miejsca postojowe na wewnętrznym parkingu (w tym 2 miejsca w czynszu; pozostałe za opłatą 320 zł/m-c netto). Biuro na wynajem Wrocław znajduje się w najbardziej prestiżowej części miasta, tj. na Starym Mieście. Nowi najemcy mogą się tu wprowadzać od kwietnia 2022 roku. Biuro do wynajęcia Wrocław w opcji umeblowanej lub bez umeblowania.

Biuro do wynajmu Wrocław znakomicie nadaje się na organizację konferencji, szkoleń lub pracy biurowej. Nowi najemcy mają zagwarantowany dostęp do budynku przez 24 h. Osoby niepełnosprawne ucieszy z pewnością specjalny podjazd. Wśród licznych instalacji biurowych i udogodnień warto wymienić windę osobową i towarową, centralną serwerownię (możliwe rozwiązania lokalne), wentylację (klimatyzację) centralną, 2RJ45/8m2 punkty logistyczne, miejsce ogrzewanie, światłowód Dialog, TPSA, 3S, głowicę telefoniczną Dialog, TPSA, 3S, a także system kontroli dostępu (do uzgodnienia).

Biuro do wynajmu Wrocław na czas nieokreślony z terminem wypowiedzenia 6 m-cy lub na czas określony. Informacje dotyczące biura na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15695)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Data publikacji: 8 grudnia 2021
Print Friendly, PDF & Email