komfortowe wnętrze biura do wynajęcia Wrocław

Biuro na wynajem Wrocław, powierzchnia 24,41 m2

Biuro do wynajęcia we wrocławskiej dzielnicy Stare Miasto położone na III piętrze w budynku z rynku wtórnego. Biuro do wynajmu Wrocław zapewnia wyśmienite warunki do komfortowej i wydajnej pracy. Dużą zaletą oferowanego na wynajem biura Wrocław jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy wynosząca 68 zł/mkw/m-c. Biuro do wynajęcia Wrocław wyróżnia się także funkcjonalną powierzchnią 24,41 m2. Miesięczna cena wynajmu za całość wynosi 1 650 zł/m-c. W pierwszym miesiącu wynajmu biura Wrocław Stare Miasto wymagana jest jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu.

Biuro do wynajmu Wrocław poszczycić się może swoją prestiżową lokalizacją w estetycznej kamienicy na Starym Mieście. Warto dodać, że kamienica wyposażona jest w energię elektryczną, ciepłą/zimną wodę oraz miejskie ogrzewanie centralne. Na entuzjastów nowych technologii czeka superszybki, światłowodowy Internet. Dojeżdżający do pracy samochodami mają do dyspozycji wiele miejsc postojowych (dodatkowo płatne). Biuro na wynajem Wrocław Stare Miasto z zagwarantowanym, niekrępującym dostępem do pomieszczenia socjalnego i toalety w częściach wspólnych.

Biuro na wynajem Wrocław Stare Miasto objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Polecam i zapraszamy na prezentację biura Wrocław Stare Miasto.

Informacje dotyczące biura na wynajem Wrocław Stare Miasto zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajmu Wrocław Stare Miasto oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15453)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Data publikacji: 22 kwietnia 2023
Print Friendly, PDF & Email