komfortowa powierzchnia biura do wynajęcia Wrocław Stare Miasto

Biuro na wynajem Wrocław, powierzchnia 314,6 mkw.

Biuro do wynajęcia Wrocław o pow. 314,6 mkw. w konkurencyjnej cenie 14 157 zł/m-c. Uwagę przykuwa nie mniej znakomita cena za metr kwadratowy wynosząca 45 zł/mkw/m-c. Biuro do wynajmu we Wrocławiu znajduje się na IV piętrze w budynku z rynku wtórnego, w znakomitej lokalizacji (Stare Miasto). Biuro na wynajem Wrocław Stare Miasto zapewnia swoim nowym najemcom wysoki komfort pracy.

Biuro do wynajęcia Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Biuro do wynajmu Wrocław poszczycić się może doskonałą lokalizacją w okolicy Rynku. Biuro na wynajem Wrocław tworzy 9 pomieszczeń + pomieszczenie socjalne + pomieszczenie gospodarcze + hol + 2 wc. Wnętrza są niezwykle jasne i klimatyzowane, co dodatkowo podnosi komfort pracy. Najemcy mogą czuć się tu wyjątkowo bezpiecznie dzięki systemowi alarmowemu, przeciwpożarowemu, a także antywłamaniowemu. Dodatkowo bezpieczeństwo podnosi system kontroli dostępu, ochrona, concierge oraz inteligentne systemy elektroniczne.

Biuro do wynajęcia Wrocław znajduje się w budynku, gdzie mieści się aż 312 miejsc parkingowych. Szczegółowe rozbicie ceny wynajmu tego biura Wrocław prezentuje się następująco: 45 zł/mkw + media + VAT + opłaty eksploatacyjne 18 zł/mkw. netto. Polecam i zapraszam na prezentację tego biura do wynajęcia Wrocław.

Informacje dotyczące biura do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajmu Wrocław, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15650)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Data publikacji: 8 lutego 2021
Print Friendly, PDF & Email