imponujący rozmachem hol przy biurze do wynajęcia Wrocław Stare Miasto

Biuro na wynajem Wrocław, powierzchnia 315,3 mkw.

Biuro do wynajęcia Wrocław o pow. 315,3 mkw. w konkurencyjnej cenie 14 188 zł/m-c. Uwagę przykuwa nie mniej znakomita cena za metr kwadratowy wynosząca 45 zł/mkw/m-c. Biuro do wynajmu we Wrocławiu znajduje się na I piętrze w budynku z rynku wtórnego, w znakomitej lokalizacji (Stare Miasto). Biuro na wynajem Wrocław Stare Miasto zapewnia swoim nowym najemcom wysoki komfort pracy.

Biuro do wynajęcia Wrocław poszczycić się może obecnością wielu niezbędnych w pracy biurowej systemów, jak np. sieć komputerowo-telefoniczna, klimatyzacja, system kontroli dostępu, inteligentne systemy elektroniczne etc. Biuro do wynajmu Wrocław wyróżnić należy także za ponadprzeciętny poziom bezpieczeństwa, jaki oferuje swoim najemcom. Mamy tu: alarmowy system przeciwpożarowy, system antywłamaniowy, ochronę, concierge’a itp.

Biuro do wynajęcia Wrocław zakwalifikowane do programu „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że opłata za pośrednictwo dla biura nieruchomości przerzucona jest na właściciela. Biuro do wynajmu Wrocław poszczycić się może nobilitującą lokalizacją w pobliżu wrocławskiego Rynku. Rozkład pomieszczeń i pokoi w biurze na wynajem Wrocław prezentuje się następująco:
– pomieszczenie nr 1: 76,2 m2
– pomieszczenie nr 2: 47,5 m2
– pomieszczenie nr 3: 29,4 m2
– pomieszczenie nr 4: 27,7 m2
– pomieszczenie nr 5: 24,2 m2
– hol
– pomieszczenie socjalne
– pomieszczenie gospodarcze
– serwerownia
– 2 toalety.
Cena najmu: 45zł/mkw. plus media + vat plus opłaty eksploatacyjne 18zł/mkw. netto.

Biuro do wynajęcia Wrocław zapewnia przyszłym najemcom wiele (312) miejsc parkingowych. Polecam i zapraszam na prezentację tego biura do wynajmu Wrocław. ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajmu Wrocław, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15647)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Data publikacji: 4 lutego 2021
Print Friendly, PDF & Email