nowocześnie zaaranżowane biuro do wynajęcia Wrocław

Biuro na wynajem Wrocław, powierzchnia 336,9 m2

Biuro do wynajęcia we wrocławskiej dzielnicy Stare Miasto położone na II piętrze w reprezentacyjnym biurowcu klasy „A” z rynku wtórnego. Biuro do wynajmu Wrocław Stare Miasto zapewnia wyśmienite warunki do komfortowej i wydajnej pracy. Dużą zaletą oferowanego na wynajem biura Wrocław Stare Miasto jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy wynosząca 55 zł/mkw/m-c. Biuro do wynajęcia Wrocław Stare Miasto wyróżnia się także funkcjonalną powierzchnią 336,9 m2. Miesięczna cena wynajmu za całość wynosi 18 350 zł/m-c.

Prestiżowa lokalizacja w okolica Placu Jana Pawła II to kolejna z długiej listy zalet tego biura do wynajęcia Wrocław Stare Miasto. Warto w tym miejscu podkreślić również znakomity rozkład pomieszczeń (modułów) wchodzących w jego skład:
– sala konferencyjna
–  4 pomieszczenia
– serwerownia
– wc
– pomieszczenie socjalne.

Biuro do wynajmu Wrocław Stare Miasto mieści się w niezwykle nowoczesnym i eleganckim biurowcu z białego wapienia, granitu, betonu oraz stali. Wewnątrz zastosowano nowoczesne oświetlenie typu LED. Dużym udogodnieniem są zewnętrzne, elektryczne żaluzje oraz kamery do odczytu tablic rejestracyjnych. Najemcy dojeżdżający do pracy samochodami ucieszą z pewnością 62 miejsca postojowe w podziemnym garażu oraz 38 miejsc na zewnętrznym parkingu. Warto w tym miejscu nadmienić, że budynek posiada wielopunktową kontrolę dostępu od portiera przez bramki wejściowe, windy, klatkę schodową do wejścia na piętrze, kamery zewnętrzne w garażu podziemnym, szlabany, bramy otwierane z telefonu etc. Do ceny najmu tego biura Wrocław Stare Miasto należy dodać podatek VAT oraz koszt zużytych mediów. Polecam i zapraszam na prezentację tego biura na wynajem Wrocław Stare Miasto.

Informacje dotyczące biura do wynajęcia Wrocław Stare Miasto zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajmu Wrocław Stare Miasto oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15610)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Data publikacji: 17 sierpnia 2020
Print Friendly, PDF & Email