ciekawa kolorystyka wnętrze biura do wynajęcia Wrocław

Biuro na wynajem Wrocław, powierzchnia 46,84 m2

Biuro do wynajęcia we wrocławskiej dzielnicy Stare Miasto położone na I piętrze w biurowcu/kamienicy/budynku z rynku pierwotnego/wtórnego. Biuro do wynajmu Wrocław zapewnia wyśmienite warunki do komfortowej i wydajnej pracy. Dużą zaletą oferowanego na wynajem biura Wrocław jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy wynosząca 52 zł/mkw/m-c. Biuro do wynajęcia Wrocław wyróżnia się także funkcjonalną powierzchnią 46,84 m2. Miesięczna cena wynajmu za całość wynosi 2 439 zł/m-c.

Biuro do wynajęcia Wrocław wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert nie tylko nobilitującą lokalizacją na Starym Mieście, ale również znakomitą widocznością od strony jednej z głównych arterii miasta. Biuro do wynajmu Wrocław oferowane bez podziału na moduły czy pomieszczenia, czyli tzw. open space. To od przyszłego najemcy zależy, jak będzie chciał zaaranżować przestrzeń, dopasowując ją do swoich wymagań. Warto tylko nadmienić, że w częściach wspólnych znajdziemy pomieszczenie socjalne i wc.

Biuro na wynajem Wrocław gwarantuje nowym najemcom oprócz komfortu pracy także duże poczucie bezpieczeństwa. Czuwa nad tym całodobowa ochrona z portiernią. Na zmotoryzowanych czekają liczne miejsca postojowego na naziemnym parkingu (dodatkowo płatne 220 zł/miesiąc/ netto). W pierwszym miesiącu wynajmu biura Wrocław wymagana jest jednorazowa, zwrotna kaucja. Polecam i zapraszamy na prezentację tego biura na wynajem Wrocław. Więcej ciekawych ofert -znajdziesz na wgn.pl.

Informacje dotyczące biura do wynajmu Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura na wynajem Wrocław oraz wszystkie inne -informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15700)

Kontakt:
e-mail: m.joks@wgn.pl

Data publikacji: 13 lutego 2022
Print Friendly, PDF & Email