komfortowa powierzchnia w biurze do wynajęcia Wrocław

Biuro na wynajem Wrocław, powierzchnia 55,8 m2

Biuro do wynajęcia we wrocławskiej dzielnicy Krzyki położone na drugim piętrze w budynku z rynku wtórnego. Biuro do wynajmu Wrocław zapewnia wyśmienite warunki do komfortowej i wydajnej pracy. Dużą zaletą oferowanego na wynajem biura Wrocław jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy wynosząca 45 zł/mkw/m-c. Biuro do wynajęcia Wrocław wyróżnia się także funkcjonalną powierzchnią 55,8 m2. Miesięczna cena wynajmu za całość wynosi 2 500 zł/m-c.

Biuro do wynajęcia Wrocław składa się z 2 pomieszczeń, holu, zaplecza kuchennego oraz wc. Biuro do wynajmu Wrocław zachwyca swoimi jasnymi, widnymi pomieszczeniami wyposażonymi w biurowe meble (do aranżacji według własnych potrzeb). Warto w tym miejscu nadmienić, że oferowane na wynajem biuro Wrocław jest klimatyzowane.

Biuro do wynajęcia Wrocław najlepiej nadaje się dla firmy księgowej, handlowej, finansowej etc. ze względu na dogodną lokalizację i otwarty parking przed budynkiem. Informacje dotyczące oferowanego do wynajmu biura Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura na wynajem Wrocław, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15549)

Kontakt:
e-mail: najmy@wgn.pl

Data publikacji: 1 czerwca 2021
Print Friendly, PDF & Email