komfortowa przestrzeń do pracy w biurze do wynajęcia Wrocław

Biuro na wynajem Wrocław, powierzchnia 61,5 m2

Biuro do wynajęcia we wrocławskiej dzielnicy Fabryczna położone na III piętrze w budynku z rynku wtórnego. Biuro do wynajmu Wrocław Fabryczna zapewnia wyśmienite warunki do komfortowej i wydajnej pracy. Dużą zaletą oferowanego na wynajem biura Wrocław Fabryczna jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy wynosząca 45 zł/mkw/m-c. Biuro do wynajęcia Wrocław Fabryczna wyróżnia się także funkcjonalną powierzchnią 61,5 m2. Miesięczna cena wynajmu za całość wynosi 2 768 zł/m-c.

Biuro do wynajmu Wrocław typu „open space” z dostępem do pokoju socjalnego i toalet w częściach wspólnych. Na zmotoryzowanych czeka miejsce parkingowe za budynkiem w cenie 150 zł/m-c. Biuro na wynajem Wrocław znajduje się w poszukiwanej na rynku, biznesowej okolicy. W pierwszym miesiącu wynajmu biura Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości trzymiesięcznego czynszu najmu. Polecam i zapraszam na prezentację tego biura do wynajęcia Wrocław.

Informacje dotyczące biura do wynajmu Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura na wynajem Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15611)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Data publikacji: 25 października 2020
Print Friendly, PDF & Email