komfortowe wnętrze biura do wynajęcia Wrocław

Biuro na wynajem Wrocław, powierzchnia 67,4 m2

Biuro do wynajęcia we wrocławskiej dzielnicy Stare Miasto położone na IV piętrze w ekskluzywnej kamienicy z rynku wtórnego. Biuro do wynajmu Wrocław zapewnia wyśmienite warunki do komfortowej i wydajnej pracy. Dużą zaletą oferowanego na wynajem biura Wrocław jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy wynosząca 28 zł/mkw/m-c. Biuro do wynajęcia Wrocław wyróżnia się także funkcjonalną powierzchnią 67,4 m2. Miesięczna cena wynajmu za całość wynosi 1 887 zł/m-c.

Biuro do wynajęcia Wrocław znajduje się w najbardziej prestiżowej dzielnicy, w ścisłym centrum miasta. Biuro do wynajmu Wrocław o wysokim standardzie, z portiernią i całodobową ochroną fizyczną 24 h/7 dni. Biuro na wynajem Wrocław zapewnia swoim najemcom i ich klientom dostęp do budynku bez ograniczeń. Duża zaletą oferowanego do wynajęcia biura Wrocław jest jego bogate wyposażenie we wszystkie niezbędne instalacje biurowe. Komfort użytkowania biura do wynajmu Wrocław podnosi zainstalowana klimatyzacja.

Biuro na wynajem Wrocław tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– sala open space;
– pokój socjalny;
– hol;
– 2 wc.
Na zmotoryzowanych czeka ogólnodostępny, trzykondygnacyjny parking podziemny bezpośrednio przy budynku (możliwość zakupu abonamentów parkingowych). Dużym udogodnieniem jest również dostęp do sali konferencyjnej na 12 osób. Do ceny wynajmu należy doliczyć podatek VAT + opłaty za media. W pierwszym miesiącu wynajmu biura Wrocław wymagana jest kaucja w wysokości 2 miesięcznych opłat.

Biuro do wynajęcia Wrocław na czas określony, minimum 12 miesięcy. Biuro do wynajmu Wrocław jest całkowicie odnowione i gotowe do wprowadzenia od 1 grudnia 2022 r. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na wgn.pl. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące biura do wynajmu Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura na wynajem Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15760)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Data publikacji: 15 listopada 2022
Print Friendly, PDF & Email