przestronne wnętrze biura na wynajem Wrocław

Biuro na wynajem Wrocław, powierzchnia 72,8 m2

Biuro do wynajęcia we wrocławskiej dzielnicy Stare Miasto położone na II piętrze w biurowcu z rynku wtórnego. Biuro do wynajmu Wrocław zapewnia wyśmienite warunki do komfortowej i wydajnej pracy. Dużą zaletą oferowanego na wynajem biura Wrocław jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy wynosząca 42 zł/mkw/m-c. Biuro do wynajęcia Wrocław wyróżnia się także funkcjonalną powierzchnią 72,8 m2. Miesięczna cena wynajmu za całość wynosi 3 036 zł/m-c.

Biuro do wynajmu Wrocław wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją nobilitującą lokalizacją w centrum miasta. Biuro na wynajem Wrocław w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Biuro do wynajęcia Wrocław tworzą dwa pomieszczenia. W części wspólnej znajdziemy zaplecze sanitarne. Dużym udogodnieniem dla dojeżdżających własnymi autami najemców i ich pracowników będą na pewno miejsca postojowe na parkingu zewnętrznym, w bezpośrednim sąsiedztwie. W pierwszym miesiącu wynajmu biura Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu. Polecam i zapraszamy na prezentację tego biura na wynajem Wrocław.

Informacje dotyczące biura do wynajmu Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia Biura na wynajem Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15656)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Data publikacji: 10 marca 2022
Print Friendly, PDF & Email