imponujące wnętrze biura do wynajmu Wrocław

Biuro na wynajem Wrocław, powierzchnia 80 m2

Biuro do wynajęcia we wrocławskiej dzielnicy Nadodrze położone na trzecim piętrze w biurowcu z rynku wtórnego. Biuro do wynajmu Wrocław zapewnia wyśmienite warunki do komfortowej i wydajnej pracy. Budynek został oddany do użytku w 2013 roku. Dużą zaletą oferowanego na wynajem biura Wrocław jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy wynosząca 5 360 zł/mkw/m-c. Biuro do wynajęcia Wrocław wyróżnia się także funkcjonalną powierzchnią 80 m2. Miesięczna cena wynajmu za całość wynosi 67 zł/m-c.

Biuro do wynajmu Wrocław wyłącznie za pośrednictwem brokerów i agentów WGN. Długą listę zalet oferowanego na wynajem biura Wrocław otwiera nowoczesne wnętrze, elitarna lokalizacja w centrum z widokiem na Ogród Botaniczny, a także wysoki standard i komfort dla najemców (dźwiękoszczelne okna, klimatyzacja). Biuro do wynajęcia Wrocław tworzą 2 pomieszczenia. Pierwsze ma powierzchnię ok. 45 m2, drugie – ok. 35 m2.

Biuro do wynajmu Wrocław o wszechstronnym przeznaczeniu: od działalności logistycznej, administracyjnej przez spedycyjną na gabinetach lekarskich i kancelarii prawnej kończąc. Biuro na wynajem Wrocław może zostać domeblowane przez właściciela w biurka oraz krzesła. Przyszli najemcy mogą bez skrępowania korzystać ze znajdującej się w częściach wspólnych kuchni tudzież toalet.

Biuro do wynajęcia Wrocław gwarantuje wszystkim najwyższe poczucie bezpieczeństwa, za co odpowiada monitoring. Warto w tym miejscu dodać, że najemcy zyskują nieograniczony czasowo, całodobowy dostęp do budynku i lokalu. Dużym udogodnieniem jest także recepcja, cztery szybkobieżne windy plus parking wokół budynku. Zmotoryzowani mają również opcję wynajmu miejsca postojowego w podziemnym garażu (dodatkowo płatne: 300 zł/miesiąc netto).

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych. Współpracując z WGN – działającym na terenie całej Polski – otrzymujesz pełną obsługę w zakresie formalno-prawnym. Skontaktuj się z nami, a wesprzemy cię w uzyskaniu atrakcyjnej cenie zakupu wybranej przez ciebie nieruchomości.

Informacje dotyczące oferowanego na wynajem biura Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają wyłącznie charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszelkie prawa zastrzeżone. Teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajęcia Wrocław oraz inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Wrocław Sienkiewicza 34a – biura nieruchomości działającego na terenie Dolnego Śląska. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia są zabronione. (100-32)

Kontakt:
e-mail: wroclaw03@wgn.pl

Data publikacji: 16 kwietnia 2023
Print Friendly, PDF & Email