open space w biurze do wynajęcia Wrocław

Biuro na wynajem Wrocław, powierzchnia 90 m2

Biuro do wynajęcia we wrocławskiej dzielnicy Stare Miasto położone na I piętrze w biurowcu z rynku wtórnego. Biuro do wynajmu Wrocław zapewnia wyśmienite warunki do komfortowej i wydajnej pracy. Budynek został oddany do użytku w 2006 roku. Dużą zaletą oferowanego na wynajem biura Wrocław jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy wynosząca 35 zł/mkw/m-c. Biuro do wynajęcia Wrocław wyróżnia się także funkcjonalną powierzchnią 90 m2. Miesięczna cena wynajmu za całość wynosi 3 150 zł/m-c.

Biuro do wynajmu Wrocław wraz z parkingiem. Biuro na wynajem Wrocław znajduje się w prestiżowym biurowcu, w rewelacyjnej lokalizacji, blisko centrum. Biuro do wynajęcia Wrocław doskonale nadaje się na działalność o charakterze biurowo-usługowym. Cena wynajmu biura Wrocław zawiera 1 miejsce postojowe (1 miejsca dodatkowo płatne). Biuro do wynajmu Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Biuro na wynajem Wrocław tworzy powierzchnia typu „open space” + oddzielny gabinet. W częściach wspólnych mieści się socjalny oraz sanitarny węzeł (damskie + męskie toalety, kuchnia, jadalnia). Na życzenie przyszłego najemcy oferowane do wynajęcia biuro Wrocław może zostać umeblowane. Budynek, w którym znajduje się biuro do wynajmu Wrocław, posiada drugostronne zasilanie, osobne dla całości obiektu i osobne dla serwerowni. Warto podkreślić, że we wnętrzu tego biura na wynajem Wrocław zamontowano oświetlenie rastrami spełniającymi wymagania inspekcji pracy z zastosowanymi najlepszymi świetlówkami ze światłem białym. Przy budynku mieści się parking na ok. 50 pojazdów (częściowo miejsca abonamentowane).

Informacje dotyczące biura do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15711)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Data publikacji: 17 marca 2022
Print Friendly, PDF & Email