funkcjonalne wnętrze biura do wynajęcia Wrocław Siechnice

Biuro na wynajem Wrocław Siechnice, powierzchnia 39,45 m2

Biuro do wynajęcia w podwrocławskiej dzielnicy Siechnice położone jest na I piętrze efektownego biurowca z rynku wtórnego. Biuro do wynajmu Wrocław zapewnia wyśmienite warunki do komfortowej i wydajnej pracy. Dużą zaletą oferowanego na wynajem biura Wrocław jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy wynosząca 30 zł/mkw/m-c. Biuro do wynajęcia Wrocław wyróżnia się także funkcjonalną powierzchnią 39,45 m2. Miesięczna cena wynajmu za całość wynosi 1 184 zł/m-c. Teren został należycie ogrodzony i chroniony. Dużą zaletą jest na pewno okazały parking.

Biuro do wynajęcia Wrocław Siechnice znajduje się na terenie nowoczesnego budynku z klimatyzacją. Biuro do wynajmu Wrocław Siechnice składa się z pomieszczenia o wymiarach 6,85 m x 5,76 m. Najemcy mają do dyspozycji w częściach wspólnych toalety oraz pokój socjalny. Na zmotoryzowanych czekają płatne miejsca parkingowe.

Cena biura na wynajem Wrocław Siechnice składa się z następujących składowych: czynsz najmu 30 zł/m2 netto + opłata eksploatacyjna 19,24 zł/m2 netto + energia (ryczałt) 4 zł/m2 netto + ogrzewanie (ryczałt) 4 zł/m2 netto. Informacje dotyczące tego biura do wynajęcia Wrocław Siechnice zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajmu Wrocław Siechnice oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15586)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Data publikacji: 23 maja 2020
Print Friendly, PDF & Email