funkcjonalny rozkład pomieszczeń w biurze do wynajęcia Wrocław

Biuro wynajem Wrocław Fabryczna za 7 008 zł/m-c

Biuro do wynajęcia o powierzchni 121,88 m2 za 7 008 zł/m-c we Wrocławiu.
Lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu mieści się na V piętrze w budynku, w dzielnicy Fabryczna. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 57 zł/m-c. Biuro do wynajęcia Wrocław składa się z:
– open space
– 3 pokoi
– aneksu kuchennego
– wc.
Dla zmotoryzowanych najmujących przewidziano miejsca parkingowe za budynkiem w kwocie 150 zł/m-c. Atrakcyjna lokalizacja. W pierwszym miesiącu wynajmu biura Wrocław wymagana jest jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości trzymiesięcznego czynszu najmu. Polecam i zapraszam na prezentację biura do wynajmu Wrocław.

Informacje dotyczące biura na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15393)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 06

Data publikacji: 11 grudnia 2018
Print Friendly, PDF & Email