przestronne wnętrze biura Wrocław do wynajęcia

Biuro wynajem Wrocław (okolice) w cenie 4 100 zł/m-c

Biuro do wynajęcia o powierzchni 228 m2 za 4 100 zł/m-c we Wrocławiu (okolice). Biuro do wynajmu we Wrocławiu (okolice) znajduje się na I piętrze, w biurowcu, w centrum.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 18 zł. Biuro na wynajem Wrocław (okolice) objęte zostało słynnym programem „Oferta bezpośrednia”, co oznacza, że wynagrodzenie dla biura płaci tylko właściciel.

Biuro wynajem Wrocław (okolice) tworzą:
– powierzchnia open space
– 3 pomieszczenia biurowe
– kuchnia/pomieszczenie socjalne
– łazienka.

Biuro wynajem Wrocław (okolice) wykończone w wysokim standardzie z zainstalowaną klimatyzacją, wysokiej jakości, drewnianą podłogą etc. Do dyspozycji najmujących przewidziano miejsca postojowe przy lokalu. Prestiżowa, atrakcyjna lokalizacja – biuro na wynajem Wrocław (okolice) znajduje się przy głównej trasie Wrocław – Warszawa, przy zjeździe z obwodnicy Wrocławia, w pobliżu drogi ekspresowej S8.

W pierwszym miesiącu wynajmu biura Wrocław (okolice) obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Polecam i zapraszam na prezentację biura wynajem Wrocław (okolice). Informacje dotyczące biura wynajem Wrocław (okolice) zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura wynajem Wrocław (okolice) oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15379)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 01

Data publikacji: 26 października 2018
Print Friendly, PDF & Email