hol prowadzący do biura na wynajem Wrocław

Biuro wynajem Wrocław Stare Miasto za 1 827 zł/m-c

Biuro do wynajęcia o powierzchni 24,41 m2 za 1 827 zł/m-c we Wrocławiu. Biuro do wynajmu we Wrocławiu mieści się na III piętrze w kamienicy, w dzielnicy Stare Miasto. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 75 zł/m-c. Wysoki standard. Klimatyzacja. Odrestaurowana kamienica. Dużym atutem oferowanego biura na wynajem jest również jego nobilitująca lokalizacja oraz atrakcyjne, jasne, przestronne pomieszczenia.

Biuro na wynajem Wrocław Stare Miasto objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza,, że najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Biuro do wynajęcia Wrocław Stare Miasto z zagwarantowanym, niekrępującym dostępem do pomieszczenia socjalnego i toalety w częściach wspólnych. Mocnym atutem jest również szybki internet dzięki sieci światłowodowej. Kamienica wyposażona w centralne ogrzewanie miejskie, ciepłą oraz zimną wodę, energię elektryczną.

Dla zmotoryzowanych najemców przygotowano liczne miejsca postojowe za 200 zł/m-c każde. W pierwszym miesiącu wynajmu biura Wrocław Stare Miasto wymagana jest jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu. Polecam i zapraszam na prezentację biura do wynajmu Wrocław Stare Miasto.

Informacje dotyczące biura na wynajem Wrocław Stare Miasto zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajmu Wrocław Stare Miasto oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15453)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 06

Data publikacji: 25 kwietnia 2019
Print Friendly, PDF & Email