przestronne wnętrze biura do wynajęcia Wrocław Stare Miasto

Biuro wynajem Wrocław Stare Miasto za 1 890 zł/m-c

Biuro do wynajęcia o powierzchni 45 m2 za 1 890 zł/m-c we Wrocławiu. Biuro do wynajmu we Wrocławiu mieści się na I piętrze w budynku, w dzielnicy Stare Miasto. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 42 zł/m-c. Wysoki standard wykończenia, zainstalowana klimatyzacja, ogrzewanie w cenie najmu oraz prestiżowa lokalizacja na Starym Mieście to największe zalety tego biura do wynajęcia Wrocław.

Wnętrze biura do wynajmu Wrocław Stare Miasto nie jest umeblowany i stanowi jedno duże pomieszczenie. Bezpieczeństwa wszystkich najemców strzeże instalacja alarmowa. Dla osób zmotoryzowanych przewidziano liczne miejsca parkingowe. Dostęp do biura przez całą dobę. W sąsiedztwie znajduje się wiele firm z różną działalnością.

Informacje dotyczące biura na wynajem Wrocław Stare Miasto zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajmu Wrocław Stare Miasto oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15450)

Kontakt:
e-mail: t.malek@wgn.pl
Tel. +48 661 030 707

Data publikacji: 22 kwietnia 2019
Print Friendly, PDF & Email