przestronne wnętrze biura do wynajęcia Wrocław

Biuro wynajem Wrocław Stare Miasto za 2 796 zł/m-c

Biuro do wynajęcia o powierzchni 37,35 m2 za 2 796 zł/m-c we Wrocławiu. Biuro do wynajmu we Wrocławiu mieści się na III piętrze w odrestaurowanej kamienicy, w dzielnicy Stare Miasto. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 75 zł/m-c. Biuro Wrocław Stare Miasto na wynajem w ramach programu „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko wynajmujący.

Nowi najemcy biura Wrocław Stare Miasto mają zagwarantowany dostęp do pomieszczenia socjalnego oraz wc w częściach wspólnych. Niezwykle jasne i przestronne pomieszczenia zapewniają komfort pracy. W cenie najmu wliczony jest dostęp do internetu w najszybszej technologii światłowodowej. Kamienica, w której znajduje się oferowane na wynajem biuro Wrocław Stare Miasto, wyposażona w centralne ogrzewanie miejskie, ciepłą i zimną wodę oraz energię elektryczną. Nowi najemcy mają możliwość wynajęcia dowolnej liczby miejsc postojowych w cenie 200 zł/m-c każde. Nobilitująca lokalizacja w pobliżu Dworca Głównego PKP i PKS. W pierwszym miesiącu wynajmu biura do wynajmu Wrocław Stare Miasto obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu. Polecam i zapraszam na prezentację biura do wynajęcia Wrocław Stare Miasto.

Informacje dotyczące biura do wynajmu Wrocław Stare Miasto nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura na wynajem Wrocław Stare Miasto oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15454)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 06

Data publikacji: 27 kwietnia 2019
Print Friendly, PDF & Email