na zdjęciu wnętrze luksusowego biura do wynajmu Wrocław Stare Miasto

Biuro wynajem Wrocław Stare Miasto za 3 100 zł/m-c

Biuro do wynajęcia o powierzchni 34,5 m2 za 3 100 zł/m-c we Wrocławiu. Biuro do wynajmu we Wrocławiu mieści się na I piętrze w kamienicy, w dzielnicy Stare Miasto. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 90 zł/m-c. Biuro na wynajem Wrocław Stare Miasto objęte zostało słynnym programem „Oferta bezpośrednia – najemca nie płaci prowizji”.

Wnętrze biura do wynajęcia Wrocław Stare Miasto zapewnia duży komfort użytkowania dzięki zainstalowanej klimatyzacji. Biuro do wynajmu Wrocław Stare Miasto z dostępem do pomieszczenia socjalnego i toalet w częściach wspólnych. Pomieszczenie wyjątkowo słoneczne, jasne i widne, co gwarantuje doskonały komfort pracy. Biuro na wynajem Wrocław Stare Miasto wyposażone jest w najszybszą łączność internetową dzięki światłowodowi. Kamienica wyposażona w centralne ogrzewanie miejskie, ciepłą wodę, zimną wodę oraz energię elektryczną.

Dla zmotoryzowanych najemców przygotowano dużą liczbę miejsc postojowych w cenie 200 zł/m-c. Prestiżowa lokalizacja. W pierwszym miesiącu wynajmu biura Wrocław Stare Miasto obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu. Polecam i zapraszam na prezentację biura do wynajmu Wrocław Stare Miasto.

Informacje dotyczące biura na wynajem Wrocław Stare Miasto zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajęcia Wrocław Stare Miasto oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15455)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 06

Data publikacji: 28 kwietnia 2019
Print Friendly, PDF & Email