na zdjęciu komfortowe wnętrze biura do wynajęcia Wrocław

Biuro wynajem Wrocław w cenie 1 100 złotych

Biuro na wynajem o powierzchni 37 m2 za 1 100 złotych miesięcznie. Biuro do wynajęcia we Wrocławiu mieści się w przyziemiu budynku, w dzielnicy Krzyki. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 30 zł. Budynek oddany do użytku w 1978 roku. Biuro do wynajmu Wrocław Krzyki objęte zostało słynnym programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najemca nie płaci prowizji, a całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa tylko strona wynajmująca.

Wnętrze biura do wynajęcia Wrocław tworzą 2 pomieszczenia biurowe, łazienka, wc oraz kuchnia. Dodatkowo w jednym pomieszczeniu zbudowana jest szafa na szerokość ściany. Na podłogach położona jest terakota. Wyżej, na parterze znajduje się drugi, większy lokal o pow. 76 m2, również do wynajęcia za 2 500 zł netto/m-c.

Biuro na wynajem Wrocław wykończone jest w wysokim standardzie, z klimatyzacją i linią telefoniczno-internetową. Biuro do wynajęcia Wrocław ogrzewane jest gazowo. Dla najemców biura do wynajmu Wrocław przewidziano wiele miejsc parkingowych na terenie ogrodzonej metalowym płotem posesji.

Informacje dotyczące biura do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15423)

Kontakt:
e-mail: t.malek@wgn.pl
Tel. +48 661 030 707

Data publikacji: 28 lutego 2019
Print Friendly, PDF & Email