widok na hol przy biurze do wynajęcia Wrocław

Biuro wynajem Wrocław za 1 100 zł/m-c

Biuro do wynajęcia o powierzchni 22 m2 za 1 100 zł/m-c we Wrocławiu. Biuro do wynajmu we Wrocławiu mieści się na IV piętrze w nowoczesnym, eleganckim budynku z windą z rynku pierwotnego, w dzielnicy Stare Miasto. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 50 zł/m-c. Biuro do wynajęcia Wrocław Stare Miasto objęte zostało znanym programem „0% prowizji od najemcy”, co oznacza, że wynagrodzenie dla biura pokrywa tylko właściciel nieruchomości. Do biura na wynajem Wrocław Stare Miasto nowi najemcy mogą się wprowadzić niemal w każdej chwili bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Prestiżowa lokalizacja w ścisłym sąsiedztwie Rynku, bardzo dobry stan techniczny oraz niski czynsz to kolejne z zalet tego biura do wynajęcia Wrocław stare Miasto. Szczegóły dotyczące ceny: czynsz: 50 zł/m2 netto + opłaty eksploatacyjne: 16 zł/m2 netto + prąd według liczników. Polecam i zapraszam na prezentację biura do wynajmu Wrocław Stare Miasto.

Informacje dotyczące biura na wynajem Wrocław Stare Miasto zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajęcia Wrocław Stare Miasto oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone (041-15430)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
tel. +48 502 266 024
tel. +48 71 337 84 21

Data publikacji: 22 sierpnia 2019
Print Friendly, PDF & Email