komfortowy hol prowadzący do biura na wynajem Wrocław

Biuro wynajem Wrocław za 1 100 zł/m-c

Biuro do wynajęcia o powierzchni 17,5 m2 za 1 100 zł/m-c we Wrocławiu. Biuro do wynajmu we Wrocławiu mieści się na I piętrze w nowym biurowcu z rynku wtórnego, w dzielnicy Fabryczna. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 63 zł/m-c. Budynek oddany do użytku w 2016 roku. Biuro na wynajem Wrocław Fabryczna objęte zostało cenionym przez naszych klientów programem „Wynajem bezpośredni”, dzięki czemu najemca nie płaci prowizji, a całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa tylko właściciel.

Biuro do wynajęcia Wrocław Fabryczna składa się z jednego pomieszczenia. Toalety znajdują się na korytarzu, w częściach wspólnych. Czynsz z tytułu najmu biura do wynajmu Wrocław Fabryczna i opłat dodatkowych wynosi 1100 zł netto i uwzględnia: wodę + ogrzewanie centralne gazowe z własnej kotłowni + energię elektryczną w częściach wspólnych + ochronę + sprzątanie części wspólnych + konserwację windy + wywóz śmieci + wody opadowe. Dodatkowo płatne zużycie energii elektrycznej w lokalu (osobny licznik energii elektrycznej).

Nowi najemcy biura do wynajęcia Wrocław Fabryczna mają zagwarantowany wstęp do budynku 24h na dobę. Budynek jest zamknięty. Każdy lokal ma dostęp do domofonu. Polecam i zapraszam na prezentację biura do wynajmu Wrocław Fabryczna. Informacje dotyczące biura do wynajęcia Wrocław Fabryczna zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajmu Wrocław Fabryczna oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15432)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
tel. +48 502 266 024
tel. +48 71 337 84 21

Data publikacji: 21 sierpnia 2019
Print Friendly, PDF & Email