nowoczesny korytarz przy biurze do wynajęcia Wrocław

Biuro wynajem Wrocław za 1 100 zł/m-c

Biuro do wynajęcia o powierzchni 17 m2 za 1 100 zł/m-c we Wrocławiu. Lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu mieści się na I piętrze w biurowcu/kamienicy/budynku, w dzielnicy Fabryczna. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 65 zł/m-c. Budynek oddany do użytku w 2016 roku. Biuro do wynajęcia Wrocław objęte zostało słynnym programem „Wynajem bezpośredni”, co oznacza, że najemca nie płaci prowizji, a całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa tylko właściciel.

Biuro do wynajmu Wrocław znajduje się w nowoczesnym, prestiżowym budynku. W częściach wspólnych mieszczą się toalety zwykłe oraz dla niepełnosprawnych. W czynszu zawarto już opłaty za wodę, ogrzewanie centralne gazowe z własnej kotłowni, energię elektryczną w częściach wspólnych, ochronę, sprzątanie części wspólnych, konserwację windy, wywóz śmieci, wody opadowe. Dodatkowo płatne zużycie energii elektrycznej w biurze na wynajem Wrocław (każdy lokal ma swój osobny licznik).

Najemcy mają dostęp 24h na dobę. Na noc budynek zamykany. Domofon. Polecam i zapraszam na prezentację biura do wynajęcia Wrocław. Informacje dotyczące biura do wynajmu Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura na wynajem Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15407)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 21

Data publikacji: 28 stycznia 2019
Print Friendly, PDF & Email