korytarz prowadzący do biura do wynajęcia Wrocław Fabryczna

Biuro wynajem Wrocław za 1 200 zł/m-c

Biuro do wynajęcia o powierzchni 27,9 m2 za 1 200 zł/m-c we Wrocławiu. Biuro do wynajmu we Wrocławiu mieści się na II piętrze w biurowcu z rynku wtórnego, w dzielnicy Fabryczna. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 43 zł/m-c. Biuro do wynajęcia Wrocław Fabryczna objęte słynnym programem „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa tylko wynajmujący (właściciel).

Biuro do wynajmu Wrocław Fabryczna znajduje się na terenie nowoczesnego obiektu, który został wykonany z myślą o jak najlepszej funkcjonalności. Biuro na wynajem Wrocław Fabryczna niezwykle słoneczne, jasne i widne. A na dodatek bardzo przestronne. Najemcy dojeżdżający do pracy samochodami na pewno ucieszy miejsce postojowe przed budynkiem w cenie najmu. Toalety znajdują się w częściach wspólnych.

Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich najemców jest całodobowa ochrona profesjonalnej agencji ochrony oraz monitoring. Atrakcyjna lokalizacja – biuro do wynajęcia Wrocław Fabryczna znajduje się w doskonale skomunikowanej z centrum, jak i autostradową obwodnicą Wrocławia okolicy. Wygody dojazd do lotniska. Polecam i zapraszam na prezentację biura do wynajmu Wrocław Fabryczna.

Informacje dotyczące biura na wynajem Wrocław Fabryczna zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajęcia Wrocław Fabryczna oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone (041-15398)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl
tel. +48 665 313 096
tel.+48 71 337 84 06

Data publikacji: 28 sierpnia 2019
Print Friendly, PDF & Email