wnętrze komfortowego biura na wynajem Wrocław Stare Miasto

Biuro wynajem Wrocław za 1 330 zł/m-c

Biuro do wynajęcia o powierzchni 26,6 m2 za 1 330 zł/m-c we Wrocławiu. Biuro do wynajmu we Wrocławiu mieści się na parterze w prestiżowej kamienicy z rynku wtórnego, na Starym Mieście. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 50 zł/m-c. Biuro ma wynajem Wrocław Stare Miasto objęte popularnym i cenionym przez naszych klientów programem „Oferta bezpośrednia”, co oznacza, że wynagrodzenie dla biura nieruchomości opłacone jest przez właściciela, a najemca nie płaci prowizji.

Najwyższy standard, najlepszej jakości użyte materiały wykończeniowe oraz nobilitująca sąsiedztwo prestiżowych firm to najmocniejsze atuty tego biura do wynajmu Wrocław Stare Miasto. Lokal posiada klimatyzację oraz dostęp do wszystkich instalacji biurowych. Nad bezpieczeństwem wszystkich najemców czuwa wyspecjalizowana, całodobowa ochrona. Dostęp do budynku dla najemcy bez ograniczeń.

Osoby zmotoryzowane na pewno ucieszy ogólnodostępny, 3-kondygnacyjny parking podziemny w przylegającym biurowcu (możliwość zakupu abonamentu). Kolejną zaletą biura do wynajęcia Wrocław Stare Miasto jest dostęp do sali konferencyjnej. Lokal jest świeżo odnowiony do wprowadzenia się od 1 sierpnia 2019. Cena / miesiąc: 50 zł + VAT + opłaty za media. W pierwszym miesiącu wynajmu biura Wrocław Stare Miasto obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Polecam i zapraszam na prezentację biura do wynajmu Wrocław Stare Miasto.

Informacje dotyczące biura na wynajem Wrocław Stare Miasto zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajęcia Wrocław Stare Miasto oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15473)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl
tel. +48 665 313 096
tel. +48 71 337 84 06

Data publikacji: 23 czerwca 2019
Print Friendly, PDF & Email