wnętrze komfortowego biura na wynajem Wrocław Stare Miasto

Biuro na wynajem Wrocław 26,6 m2

Biuro do wynajmu o powierzchni 26,6 m2 za 1 330 zł/m-c we Wrocławiu. Biuro na wynajem Wrocław Stare Miasto znajduje się na parterze w prestiżowej kamienicy z rynku wtórnego. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 50 zł/m-c. Biuro do wynajęcia Wrocław Stare Miasto objęte zostało znanym i cenionym przez naszych klientów programem „Oferta bezpośrednia”, co oznacza, że wynagrodzenie dla biura nieruchomości opłacone jest przez właściciela, a najemca nie płaci prowizji.

Najwyższy standard, najlepszej jakości użyte materiały wykończeniowe oraz nobilitująca sąsiedztwo prestiżowych firm to najmocniejsze atuty tego biura do wynajęcia Wrocław Stare Miasto. Lokal posiada klimatyzację oraz dostęp do wszystkich instalacji biurowych. Nad bezpieczeństwem wszystkich najemców czuwa wyspecjalizowana, całodobowa ochrona. Dostęp do budynku dla najemcy bez ograniczeń.

Osoby zmotoryzowane na pewno ucieszy ogólnodostępny, 3-kondygnacyjny parking podziemny w przylegającym biurowcu (możliwość zakupu abonamentu). Kolejną zaletą biura na wynajem Wrocław Stare Miasto jest dostęp do sali konferencyjnej. Lokal jest świeżo odnowiony do wprowadzenia się od 1 sierpnia 2019. Cena / miesiąc: 50 zł + VAT + opłaty za media. W pierwszym miesiącu wynajmu biura Wrocław Stare Miasto obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Polecam i zapraszam na prezentację tego biura do wynajęcia Wrocław Stare Miasto.

Informacje dotyczące biura do wynajęcia Wrocław Stare Miasto zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajmu Wrocław Stare Miasto oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15473)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Data publikacji: 16 kwietnia 2020
Print Friendly, PDF & Email