Biuro wynajem Wrocław za 1 344 zł/m-c

Biuro do wynajęcia o powierzchni 42 m2 za 1 344 zł/m-c we Wrocławiu. Biuro do wynajmu we Wrocławiu mieści się na czwartym piętrze w elitarnej kamienicy z rynku wtórnego, w dzielnicy Stare Miasto. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 32 zł/m-c.

Do najmocniejszy zalet oferowanego do wynajęcia biura Wrocław należą: najwyższy standard wykończenia, materiały wykończeniowe najlepszego sortu, elitarna lokalizacja w nobilitującej kamienicy, gdzie siedzimy mają renomowane firmy oraz atrakcyjna lokalizacja na Starym Mieście w stolicy Dolnego Śląska. Biuro do wynajmu Wrocław w ramach popularnego programu „0% prowizji dla najmującego – oferta bezpośrednia”, dzięki czemu najmujący zwolniony jest z konieczności uiszczenia opłaty dla biura nieruchomości.

Kolejny zalety oferowanego na wynajem biura Wrocław to nieskrępowany dostęp do sali konferencyjnej i wszystkich instalacji biurowych, przylegający, ogólnodostępny, 3-kondygnacyjny parking podziemny (opcja zakupu abonamentu) oraz możliwość wejścia do budynku 24 godziny na dobę. Wisienką na torcie jest przynależne pomieszczenie (10,5 m2) z przeznaczeniem na archiwum bądź magazyn wliczone w cenę wynajmu.

Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich najmujących jest całodobowa ochrona oraz recepcja. Biuro do wynajęcia Wrocław będzie przygotowane do wprowadzenia się nowych najmujących od 1 listopada br. W pierwszym miesiącu wynajmu biura Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Polecam i zapraszam na prezentację biura do wynajmu Wrocław.

Informacje dotyczące biura na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15483)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl
tel. +48 665 313 096
tel. +48 71 337 84 06

Data publikacji: 17 lipca 2019
Print Friendly, PDF & Email