po lewej pomieszczenie biurowe, po prawej hol w biurze do wynajęcia Wrocław Fabryczna

Biuro wynajem Wrocław za 1 400 zł/m-c

Biuro do wynajęcia o powierzchni 25,52 m2 za 1 400 zł/m-c we Wrocławiu. Biuro do wynajmu we Wrocławiu mieści się na II piętrze w biurowcu z rynku wtórnego, w dzielnicy Fabryczna. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 55 zł/m-c. Biuro na wynajem Wrocław Fabryczna objęte zostało znanym i cenionym przez naszych klientów programem „Oferta bezpośrednia”, co oznacza, że wynagrodzenie dla biura opłaca jego właściciel.

Biuro do wynajęcia Wrocław Fabryczna tworzą następujące pokoje i pomieszczenia:
– pokój biurowy
– pomieszczenie socjalne
– wc

Atrakcyjna lokalizacja – biuro do wynajmu Wrocław Fabryczna znajduje się nieopodal licznych punktów usługowych i handlowych. W pierwszym miesiącu wynajmu biura na wynajem Wrocław Fabryczna obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 1-miesięcznego czynszu. Polecam i zapraszam na prezentację tego biura do wynajęcia Wrocław Fabryczna.

Informacje dotyczące biura na wynajem Wrocław Fabryczna zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajmu Wrocław Fabryczna oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszystkie prawa zastrzeżone. (041-15498)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Data publikacji: 29 października 2019
Print Friendly, PDF & Email