na zdjęciu przestronny korytarz w biurze do wynajmu Wrocław Fabryczna

Biuro wynajem Wrocław za 1 845 zł/m-c

Biuro do wynajęcia o powierzchni 41 m2 za 1 845 zł/m-c we Wrocławiu. Biuro do wynajmu we Wrocławiu mieści się na III piętrze budynku, w dzielnicy Fabryczna. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 45 zł/m-c. Dużym atutem biura do wynajęcia Wrocław jest wysoki komfort wykończenia wnętrza, atrakcyjna lokalizacja oraz liczne miejsca parkingowe za budynkiem (150 zł/m-c).

Nowi najemcy biura do wynajmu Wrocław mają zagwarantowany dostęp pokoju socjalnego oraz toalet w częściach wspólnych. W pierwszym miesiącu wynajmu biura Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Polecam i zapraszam na prezentację biura na wynajem Wrocław. Informacje dotyczące biura do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15405)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 06

Data publikacji: 11 stycznia 2019
Print Friendly, PDF & Email