nowoczesne wnętrze biurowca we Wrocławiu, w którym znajduje się oferowane biuro do wynajęcia

Biuro wynajem Wrocław za 10 250 zł/m-c

Biuro do wynajęcia o powierzchni 205 m2 za 10 250 zł/m-c we Wrocławiu. Biuro do wynajmu we Wrocławiu mieści się na IV piętrze budynku, w dzielnicy Stare Miasto. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 50 zł/m-c. Biuro na wynajem Wrocław Stare Miasto objęte zostało znanym i cenionym przez naszych klientów programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najemca nie płaci prowizji, a wynagrodzenie dla biura pokrywa właściciel nieruchomości. Biuro do wynajęcia Wrocław Stare Miasto przygotowane do natychmiastowego wprowadzenia się nowego najemcy.

Biuro do wynajmu Wrocław Stare Miasto obejmuje całe piętro budynku i w jego skład wchodzi:
– 5 pomieszczeń biurowych
– serwerownia
– aneks kuchenny
– łazienki
– 2 tarasy
– hol

Prestiżowa lokalizacja w nowoczesnym, eleganckim budynku z windą, w otoczeniu biur i lokali usługowych, w dzielnicy Stare Miasto, w ścisłym sąsiedztwie Rynku to kolejna z długiej listy zalet tego biura na wynajem Wrocław. Przy budynku znajdują się miejsca parkingowe. Dodatkowe miejsca można znaleźć przy ulicy, ewentualnie na podziemnych parkingach w sąsiednich biurowcach lub hotelach.

Biuro do wynajęcia Wrocław Stare Miasto ekonomiczne w eksploatacji. Polecam i zapraszam na prezentację biura do wynajmu Wrocław Stare Miasto. Informacje dotyczące biura na wynajem Wrocław Stare Miasto zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajęcia Wrocław Stare Miasto oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15419)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 21

Data publikacji: 8 marca 2019
Print Friendly, PDF & Email